Můj příběh o nalezení zdraví, sebe sama a krásného podnikaní ^_^

Mé jméno je Jiří KubíkSe zelenými potravinami (zelenáči) jsem začínal zrovna, když jsem měnil veškeré stravovací návyky. Pomalu, ale jistě mne totiž opouštělo zdraví a tak jsem byl donucen hledat cestu zpět, protože lékaři jen vyšetřovali a předepisovali léky a zdraví se přesto stále horšilo. Nakonec se ukázalo, že začátkem nové cesty za zdravím je právě strava - komplexní a přirozená strava.

Myslím, že bez zelenáčů by přechod byl mnohem těžší, pokud bych vůbec měl sil ho dokončit. Tímto zelenáčům děkuji, že dnes místo "chemickým léků a doplňků", jím jen přirozenou stravu.
To, co vím jistě je, že v momentě, kdy jsem se konečně usadil s novými stravovacími návyky a především začal jíst zelenáče poctivě a ve správné míře, se najednou začaly i změny k lepšímu ve zdraví projevovat ve velkém.
Nejsem v tomto klasický příklad, dnes již jím především živou rostlinnou stravu a právě proto jsem zelenáčům neskutečně vděčný za ušetření spousty práce a peněz. Snažit se každý den z dnešní chudé zeleniny či ovoce odšťavňovat potřebné množství živin je spíše za trest, než pro radost (když se vezme všechen ten čas a množství potřebných surovin...). Ale díky zeleným potravinám mi šťavit stačí jen, když na to mám čas a chuť.

Co mi tedy zelenáče vzaly? :) Nutnost brát léky na štítnou žlázu, chudokrevnost, chronickou únavu, pálení kolen, všemožné bolesti a časté nachlazení, prospané dny, časté hemeroidy, zapáchající nohy, zhoršující se zrak, vypadávání vlasů, stále se kazící zuby a nějaká ta kila na břiše :D.
Co mi zelenáče daly? Chuť a sílu do života, více energie a dobré nálady, kvalitnější spánek s menší potřebou, lepší zvládání stresových situací, pravidelnou stolici...

A především, jsem se díky zelenáčům dostal do nové komunity lidí - do nového zdravého prostředí, díky kterému neustále rostu na zdraví i duchu a díky kterému jsem si našel nové přátelé s dobrou duší a životní partnerku.
Přišel i odchod z "otrocké" práce a přesun tam, kde je srdíčko, do nového smysluplného podnikání, kde rostu díky pomoci lidem k těmto zdravým příležitostem.


zdraveprilezitosti.cz

A ještě o jednu důležitou životní zkušenost se chci podělit.
To, co z komplexní a koncentrované zeleniny, což jsou zelenáče, dělá praktické a funkční řešení, je způsob pěstování a zpracování. Dnes je toto velmi často (např. pod tlakem peněz, času či z nezkušenosti) právě důvodem nefunkčnosti velké části produktů na trhu (viz horní obrázek na druhé stránce).
Chceš-li sobě a své rodině pomoci, vždy se ptej a hledej jen to funkční řešení.
Já ho našel a díky možné spolupráci mám zelenáče nejen "zdarma", ale mám k nim i krásný výdělek
- pomáháním ostatním pomáhám sobě ke zdraví, osobnímu růstu i finanční svobodě
- je to krásný kruh přinášející pomoc a zisk na obou stranách ^_^